Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Wersja 1.0.0][Dedyk][24/7][WhiteList][SURVIVAL+RPG][BrakPremium][UnikalnySerwer][EpicMapa][Gildie][Zadania][Nowy][RESET WSZYSTKIEGO 100%][Zapraszamy]


PanFrytka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logo-1315316173.png

Glowne_Informacje-1315316173.png

Serwer Otwarty: 24/7 !

No pewnie.. Nie przez 10min

^^

Ilość Slotów: 50 !

Hmm.. tyle wystarczy

:D

Client: 1.0.0 !

Jak najlepszy !

Typ Serwera: Profesjonalny - Survival + RPG

Serwer tylko dla twardzieli ;*

Whitelist: Wyłączona !

Włączona, podania składać na naszym forum & MPC

Premium: Wyłączone !

U nas może grać każdy !

Piekło: Włączone !

Inny świat to podstawa

:)

Moby: Włączone !

W nocy nie będziesz się nudził.

PVP: Włączone !

Dzięki temu zawsze możesz stoczyć walkę z denerwującymi Cię osobami.

Zwierzęta: Włączone !

Z czegoś muszą być materiały?...

Autozapis mapy: Włączone !

Autozapis jest co kilka minut, nie musisz się bać, że to co zrobiłeś zniknie!

Administracja-1315316173.png

Arcros - Edytuje pluginy, konfiguruje i czasem wbije na serwer ^_^

Machcin - Zajmuje się podstawowymi sprawami serwera!

Zaid - Zajmuje się podstawowymi sprawami serwera!

Masterek - Zajmuje się podstawowymi sprawami serwera!

Leadyle - Zajmuje się podstawowymi sprawami serwera!

Miejsce Wolne! -Miejsce Wolne!

Dodatkowe_Informacje-1315316173.png

Rangi na serwerze:

Administrator - Najważniejsza ranga na serwerze, nadzoruje serwer pomaga graczom.

Moderator - Ważna funkcja w Teamie serwera, panuje nad serwerem i utrzymuje porządek

Architekt - Ktoś kto wykonuje projekty nie do zrobienia

^^ (budowle)

V.I.P - Ktoś kto zakupił vip'a, ma dodatkowe funkcje (więcej niż zwykły gracz) ;p

JuniorVIP - Ktoś kto zakupił konto vip, posiada więcej opcji niż zwykły gracz, lecz mniej od VIP'a

Mieszczanin - Początkujący gracz na serwerze

 

TeamSpeak3:

teamspeak3.jpg

 

iP TeamSpeak3:

188.165.23.1

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

 

Opis:

- Typ serwera to Survival + RPG, na serwerze jest EPIC mapa

;) na której styl obowiązuje średniowiecze, są także działki i niedługo inne urozmaicenia gry. Na serwerze każdy kto otrzyma pierwszą działkę musi budować pod styl średniowieczny, inaczej działka zostaje usunięta bo nie pasuje do stylu mapy ;).

Radze każdemu kto wejdzie na serwer przeczytać regulamin, który jest dostępny pod komendą /spawn lub na naszym oficjalnym forum. Na serwerze znajdziemy targowisko, arenę walk (w trakcie budowy), koszary, karczmy, farmy, wiatraki, młyny itd... wszystko co pasuje do stylu średniowiecznego, mapa jest naprawdę EPIC! Nigdzie indziej takiej nie znajdziecie tylko u nas

:) Każdy nowy gracz otrzymuje pierwszą darmową działkę o wielkości 16x16 w głównym mieście, lecz dalej to już trzeba zapłacić monetami. Także można kupić oddzielnego cuboida po za miastem, lecz koszt liczymy od jednej kratki. Monety zarabiamy w sposób zadań (zadania) pod komendą /Quest, także można sprzedawać różne rzeczy w AdminShopach. Pozdrawiamy, można także zakładać własne gildie, lecz więcej informacji na naszym forum. Zapraszamy bo naprawdę warto do gry. !!

 

Status Serwera:

1-119197-560x95.png

Ip_Adres-1315316173.png

188.165.23.1

 

Zapraszamy również na nasze forum po prostu wpisz w Google EasyCraft i weź pierwszą stronę. Znajdziesz tam wiele istotnych informacji... np: Kupno VIP'a, założenie gildi, eventy itd... Po prostu wszystkie najważniejsze informacje

:)

Serdecznie Zapraszam!

 

Pytanie? Problem? V.I.P? GG: 33308816 - Arcros

 

Uwaga! Na serwerze jest WhiteList, podania składać na naszym forum lub MPC:

[b]Nick:

Wiek:

Ile gram w minecrafta:

Czy posiadasz konto premium:

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania):[/b]

 

Jeśli twoje podanie na WhiteList zostało odrzucone to powody są:

*Brak odpowiedniego wieku.

*Brak konkretnych powodów dlaczego EasyCraft.

*Brak wzoru.

*N00bski nick.

 

Na zachętę do gry kilka zdjęć z serwera:

Kilka screenów na zachętę ;)

 

javaw2011111816314971.jpgjavaw2011111816312825.jpgjavaw2011111816305079.jpgjavaw2011111816302687.jpgjavaw2011111816295798.jpg

javaw2011111816320528.jpg

Bo gra zaczyna się z nami, wejdź i sprawdź ! Podoba ci się serwer? Kliknij "Lubie to" ||

\/

boom

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak zajebistego server'a jak EasyCraft nie widziałem ! Jest najbardziej PrO ze wszystkich !

Zapraszam wszystkich graczy minecraft'a na ten server !

Na 100% wam sie spodoba !

Opublikowano

Nie wejdę bo PvP włączone. Założę się, że nawet jeśli są strefy bez PvP to po wyjściu z takiej strefy, giniemy z rąk jakiegoś ne0kidsa, tak jak na każdym serwerze z PvP.

Opublikowano

Weszłem na serwa i zanim sie zalogowałem wyskoczylo ze mam hacki i mnie wywala a nic nie mam

Tak jest czasami, lecz wejdź 2 raz i będzie ok ;)

boom

Opublikowano

Ehh , szkoda tylko że PvP włączone , pewnie będzie bezsensowne zabijanie.

Zgadzam sie z tym ;DD Dokladnie ;D gralem tam . i to jest idiotyczne. ;D

 

Ale za preze masz + 'D

nnnnyj.png

 

 

PAMIETAJ ! POMOGLEM DAJ +.

 

TY MI POMOGLES ? MASZ + ;d

Opublikowano

Nie wejdę bo PvP włączone. Założę się, że nawet jeśli są strefy bez PvP to po wyjściu z takiej strefy, giniemy z rąk jakiegoś ne0kidsa, tak jak na każdym serwerze z PvP.

Zgadzam sie z tym ;DD Dokladnie ;D gralem tam . i to jest idiotyczne. ;D

 

Ale za preze masz + 'D

Cuboid na spawnie jest baardzo duży, i można iść w każde strony. I wątpię że kto kolwiek was zabije, radze nie iść po drodze która prowadzi wyjście z miasta tylko inną.

boom

Opublikowano

Wylaczyl bys pvp . bys mial Ludzi .. Caly serwer. Nikt prawie nie lubi Trybu PVP . To wnerwiajace ;D

Oj nie, nie. I tak gra dużo osób ;), gra bez PVP to nie ma akcji/emocji ;d w końcu to Survival ?

boom

Opublikowano

Nie polecam dlaczego PVP on , admini nie ogarnieci Zaraz jakis neo wyleci ze strefy PVP zeby cie zabic a adminow mozna o dzialke platna prosic 2 dni ...

Zbieram - - - - - - - - - - !!!!

 

 

 

39503720h.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...